ISVW - Hotel | Internationale School voor Wijsbegeerte

Leesgroepen van de Vrienden v/d ISVW

U hoeft echt geen beroepsfilosoof te zijn om mee te kunnen doen in een leesgroep van de Vrienden van de ISVW. Juist in groepsverband, met mensen met een verschillend filosofisch kennis- en ervaringsniveau kunt u veel van elkaar leren. Sommige groepen nodigen ook af en toe deskundigen uit om een boek in te leiden en de discussie op gang te brengen.

Zou u zich graag bij een leesgroep willen aansluiten, kijk dan hieronder in het overzicht van de leesgroepen om contact op te nemen met een coördinator van een groep in uw omgeving. (Succes is overigens niet gegarandeerd: de leesgroepen bepalen zelf hun grootte en kunnen volledig bezet zijn). Enkele groepen zijn nog op zoek naar nieuwe leden.

 

Adreslijst van coördinatoren van ISVW Filosofische Leesgroepen per september 2011

Contactgegevens van de coördinatoren van de leesgroepen van de Vrienden van de ISVW

Amersfoort 1
Mevrouw Ineke Kiers
telefoon: 033 455 955 8
e-mail: ineke.kiers@ziggo.nl

Amersfoort 2
Mevrouw  Lamprose Smilde
telefoon: 033 45 66 132
email:  l.smilde@xmsnet.nl

Amsterdam e.o. 1
De heer Robbert Mahler
telefoon: 020-4968585
e-mail: robbert@mahleraandeamstel.nl

Amsterdam e.o. 2
De heer Dirk Altena
telefoon: 020 6466370  
e-mail: d.altena@planet.nl

Ede e.o.
De heer Henk Lambooy
telefoon: 0318 613 922
e-mail: hlambooyzp@hotmail.com

Friesland
Mevrouw Anja Wouters
telefoon: 058-2562155
e-mail: anja@anjawouters.eu

’t Gooi-Noord
De heer Gérard Grubben
telefoon: 024 8445483
e-mail: g.grubben@upcmail.nl

Groningen
Mevrouw Angelique Schreuder
telefoon: 050 526 2964
e-mail: aem.schreuder@planet.nl

Noord Brabant 1 (Oss/Uden)
De heer Hans Tromp
telefoon: 0412 638021
e-mail: hans-tromp@hetnet.nl

Noord-Brabant 2 (Den Bosch/Rosmalen)
Mevrouw Hetty Goudswaard-ten Brink
telefoon: 073-5216487
e-mail: hjdetenbrink@hotmail.com

Noord-Holland Noord
Mevrouw Henriette Velu
telefoon: 072 533 1644
e-mail: H.Velu@quicknet.nl

Oost Nederland
Mevrouw Anna Knottenbelt
telefoon: 0573 250 371
e-mail: aejknottenbelt@hetnet.nl

Rotterdam e.o.
De heer Jannes Mulder
telefoon: 0104 181 590
e-mail: janneshmulder@gmail.com

Utrecht
De heer Joop van Tubergen
telefoon: 0267 370 057
 

Zeeland
Mevrouw A.F.A.M. Hummelen
telefoon: 0118 637 290
e-mail: a.ypma1@kpnplanet.nl 

Zuid Holland 1
De heer Jan H. Diekema
telefoon 070 399 74 09
e-mail diekema@hetnet.nl

Zuid Holland 2
De heer Jan H. Diekema
telefoon 070 399 74 09
e-mail diekema@hetnet.nl

 

 

 

« terug naar overzicht